Великий дипломат з розширенням з еко шкіри Portfolio чорний
2 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: D17603
Великий дипломат з розширенням з еко шкіри Portfolio чорнийНемає в наявності
2 995 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Великий діловий дипломат зі штучної шкіри Portfolio чорний D17603
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке закривається кришкою на двох кодових замках.
Всередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшення дипломата по товщині на +2 см.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса.
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х140 (160) мм.
Вага: 2280 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2280 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴

