Середня валіза з АБС-пластику 70L GD Polo темно-рожева
2 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60k001 medium dark pink
Середня валіза з АБС-пластику 70L GD Polo темно-рожеваНемає в наявності
2 850 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чемодан на колесах середнього розміру з АБС-пластику 70L GD Polo рожевий 60k001 medium dark pink
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному і горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основних відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей всередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: ABS пластик.
Колір: темно-рожевий.
Розмір: 66х42х28 см. Висота валізи без урахування коліс - 60 см.
Об'єм: 70 л.
Вага: 3150 г.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.15 кг |
| Висота | 66 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | АБС пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Об'єм | 70 л |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Немає |
| Стан | Нове |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Валіза |
| Ширина | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴

