Чоловіча шкіряна сумка під крокодила Mykhail Ikhtyar коричнева
2 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 45033 croco brown
Чоловіча шкіряна сумка під крокодила Mykhail Ikhtyar коричневаНемає в наявності
2 495 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіча шкіряна сумка, барсетка Mykhail Ikhtyar, Україна коричнева 45033 croco brown
Опис товару:
Виріб виконаний із якісної лицьової шкіри Наппа.
Два основних відділення на блискавці.
В одному з відділень розташована відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Зручна шкіряна ручка.
Знімний регульований наплічний ремінь виконаний у поєднанні натуральної шкіри та нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: коричневий.
Розміри сумки (ШхВхГ): 20х25х7 см.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Сумка чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴

