Комплект постільної білизни Ecotton двоспальний Сімейний 150х215 см Серце біле (23250)
2 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23250
Комплект постільної білизни Ecotton двоспальний Сімейний 150х215 см Серце біле (23250)Немає в наявності
2 150 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір та складові: Сімейний: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 2 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Бязь комфорту, 100% бавовна.
Бязь Comfort відмінно пропускає повітря, вбирає вологу та швидко сохне, що дозволяє шкірі дихати.
Таких чудових характеристик вдалося досягти завдяки структурі плетіння – полотняній, із тонких бавовняних ниток,
що надає тканині високого ступеня міцності та зносостійкості. Завдяки цьому матеріал зберігає свої властивості при частих праннях у пральній машині. Не садиться і не линяє, зберігаючи свою форму та забарвлення.
Постільна білизна класу стане чудовим подарунком на свято, адже радуватиме свого власника довгий час і залишить гарне враження та приємні спогади про те, хто подарував. А велика гама дизайнів дає можливість вибрати малюнок навіть для найвибагливіших і найвибагливіших.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Кольорову постільну білизну радимо прати при температурі 40°С на звичайному режимі (без виварювання),
бажано окремо від інших речей, таким чином тканина збереже свої властивості і служитиме значно довше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴

