Комплект постільної білизни Ecotton двоспальний Сімейний 150х215 см Flowers червоний
3 647 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23201
Комплект постільної білизни Ecotton двоспальний Сімейний 150х215 см Flowers червонийНемає в наявності
3 647 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір та складові: Сімейний: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 2 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Фланель, 100% бавовна.
Упаковка: сумка ПВХ.
Фланель – це 100% бавовна із двостороннім начосом. Цей, так би мовити, виробничий прийом забезпечує високі теплозахисні властивості тканини, тобто здатність зберігати та утримувати тепло. Саме тому комплекти з фланелі – відмінне рішення для холодних осінніх та зимових ночей. Вона м'яка, ніжна і не хоче відпускати зі своїх теплих обіймів до самого ранку!
До речі, при правильному догляді та дотриманні рекомендацій щодо прання, фланель не втрачає своєї м'якості, яку їй забезпечує короткий ворс. Серед інших переваг фланелі – висока міцність, довговічність, гігроскопічність, тобто здатність убирати вологу, чудово пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати. Ніжитися в такому ліжку – одне задоволення. І нехай весь світ зачекає ...
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити зі зворотного боку при помірній температурі в режимі "Шерсть" або "Шовк".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Червоний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 647 ₴

