Тип механізму: Механічні, Механіка З автопідзаводом, Браслет/Рімінець: Ремінець, Товщина: 14 мм, Вага, г: 100, Фабрика складки: Україна, Діаметр: 44 мм, Індикація: Аналогові, Скло: Мінеральна, Тип індикації: Індекси, Водостійкість: Базова — дощ, Формат часу: 12 год, Колір корпусу: Золотистий, Стиль: Класичні, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 44х14, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Шкіряний, Сталевий, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Коричневий, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 25 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Тип цифр: Індекси, Задня кришка: Прозора, Ширина ремінця: 20 мм, Характеристики механізму: Автопідзавод, Виробник: Besta, Додатковий ремінець: Сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний, Сталевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 44х14 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип цифр | Индексы |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика складки | Україна |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156 ₴








