Тип механізму: Механічні, Механіка З автопідзаводом, Браслет/Рімінець: Ремінець, Товщина: 14 мм, Вага, г: 120, Фабрика складки: Китай, Функції: Покращують дату, день тижня, Діаметр: 38 мм, Індикація: Аналогові, Скло: Сапфірова, Особливості: Інструкція російською мовою, Водостійкість: Базова — дощ, Формат часу: 12/24 год, Колір корпусу: Сріблястий, Стиль: Класичні, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 38х14, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Шкіряний, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Чорний, Застібка: Кліпсова Carnival, За діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця: 25 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Тип цифр: Мітки, Задня кришка: Прозора, Ширина ремінця: 20 мм, Характеристики механізму: Автопідзавод, 21 камінь, Японія, Точність ходу: +/- 30 сек/день, За кордоном механізму: З японським механизмом, Производитель: Carnival, Додатковий ремінець: Нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 120 |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова Carnival |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 38х14 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 14 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 21 камінь, Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴










