Товщина: 12,5 мм, Фабрика складки: Китай, Функції: Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, педометр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, хронограф., Діаметр: 45 мм, Індикація: Секунди, хвилини, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Різновид індикації: Арабські цифри, Водостійкість: 5 атм — плавання, Формат часу: 24 год, Колір корпусу: Чорний, Механізм: Кварцовий, Стиль: Спортивний, Тип циферблата: Цифровий (Електронний), Розміри, мм: 45х12,5, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Карбон "Fibre+", Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Тканинний, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Карбон, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Чорний, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 26 см (регулюється), для чоловіків: Для чоловіків, для військових: Тактичні, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Ширина ремінця: 24 мм, Характеристики механізму: North Edge (Японія), За країною механізму: З японським механизмом, Производитель: North Edge, Додатковий ремінець: Каучук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х12,5 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Товщина | 12,5 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, хронограф. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095 ₴










