Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Пол: Чоловічі, Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд., Стиль: Спортивні, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Товщина: 14 мм, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Тканинна, Вага, г: 95, Розміри, мм: 46x14, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 год, Індикація: Електронні, Діаметр: 46 мм, Тип циферблата: Електронні, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), Гарантія: 12 місяців, Механізм: Кварцові, Браслет/Рімішок: Ремінець, Матеріал: Метал, Стиль: Спортивні, Тип механізму: Кварцові, Форма корпусу: Круглі, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: 5 атм, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 14 мм, Вага, г: 95, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см, Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Розміри, мм: 46x14, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд., Ширина ремінця: 22 мм, Для військових: Тактические, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Черный, Наявність компаса: С компасом, Вид індикації: Арабские цифры, За країною механізму: С японским механизмом, Модель: Desert 5BAR с компасом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 95 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см |
| Для військових | Тактичні |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Електронні |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцові |
| Мoдель | Desert 5BAR з компасом |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 46x14 |
| Стиль | Спортивні |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Електронні |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴










