Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 3 атм — міті руки, Тип ремінця: Сталева, Бренд: Carnival, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Показова дату, день тижня, Стиль: Класичний, Скло: Сапфірове, Матеріал: Метал, Застібка: Фірмова Carnival, Товщина: 11 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Особливості: Інструксія російською мовою, Вага, г: 120, Формат часу: 12/24 год, Індикація: Хвиліні, секунди, годині, Різін індикації: Арабські цифри, Діаметр: 40 мм, Фабрика збірки: Китай, Китай Тип циферблата: Аналоговий (струлочна), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Закрита, Характеристики механізму: Японія, Точність ходу: +/- 30 сек/день, Гарантія: 12 м'ясськихів, Механізм: Кварцовий, Браслет/Римішак: Браслет, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Основний колір циферблата: Синій, Колір ремінця: Сриблястій, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Скло: Сапфірове, Товщина: 11 мм, Вага, г: 120, Індикація: Мінути, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Невеликої, Довжина ремінця, см: 22 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Фірмова Carnival, Характеристики механізму: Японія, Функції: Порівнюють дату, день тижня, По країні механізму: З японським механизмом, Ширина ремешка: 20 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Синій, Вид індикації: Арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця, см | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Застібка | Фірмова Carnival |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 11 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴











