Характеристика виробу "Art-Com"
Основа - ДСП 16мм білого кольору
Скло Lacobel від AGC ( Лакофарбові покриття, які використовуються для виробництва , не містять шкідливих для довкілля важких металів і хімікатів.) 4 мм
Дзеркало - 4 мм вир. Бельгія ( вологостійка ) діаметр дзеркала 550 мм
Дзеркало на основі білого скла - новинка цього року. Біле скло має глянсову поверхню, яка з малою інтенсивністю відображає ваш інтер'єр, завдяки цьому дзеркало не виглядає як пляма в інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴




