Дзеркало настінне з фацетом 1300х550
Фацет – це полірована смуга яка оздоблює поверхню дзеркала, скошена до краю і утворює з нею певний кут.
Основа ЛДСП 16мм білого кольору.
Фацет 1 см
Дзеркало на основі срібла 4мм пр. Бельгія, не спотворює зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴




