Дзеркало фігурне на основі ЛДСП:
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Колір виготовлення :
Білий
Чорний
Дуб сонома
Венге магія
Дзеркало влагостійке, торець полірований.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для ванної кімнати, Для офісу, HoReCa, Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴





