
Дзеркало для спальні передпокою коридору 100х100 см, Білий
3 460 ₴
- Немає в наявності
- Код: З 13
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 60 см
Висота 60 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Сфера використання | Салони краси, Для ванної кімнати, Для офісу, HoReCa, Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 100х100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴

