
Дзеркало асиметричне з підсвіткою 800 мм ЗРЛ 11 Дуб сонома
3 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЗРЛ 11 Дуб сонома
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Основа ЛДСП ( ламінована дерев'яна плита)
Висота 800 мм
Ширина 800 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (внизу - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
Білий
Венге магія (коричневий)
Чорний
Дуб Сонома
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Основні | |
| Тип | Дзеркало |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Без сенсорного димера (без вікача) |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | HoReCa | Для ванної кімнати | Для будинку | Для офісу "Салони краси" |
| Товщина | 36 |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴

