
Пластикова середня валіза з поліпропілену 80L Reymond чорна
3 195 ₴
- Немає в наявності
- Код: S9010221
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пластикова середня валіза з поліпропілену з розширенням 80L Reymond чорна
Опис товару:
Валіза має два відділення.
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Можливіть збільшення валізи по товщині.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: чорний.
Розмір: 68х42х29(32) см. Висота валізи без коліс: 60 см.
Об'єм: 80 л.
Вага: 3.75 кг.
Виробник: Reymond, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REYMOND VALİZ |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Тип | Валіза |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота | 68 см |
| Об`єм | 80 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 32 мм |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Ширина | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴









