Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Кожаный, Бренд: Winner, Пол: Женские, Индикация: Аналоговые, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична Winner, Толщина: 15 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Шкирній, Особливості: Інструкція росуською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 42х15, Колір корпусу: Золотистий, формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, гоні, Різін, Різін індикації: Римські цифри, Діаметр: 42 мм Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрілонський), Ремінець/браслет: Ремінець, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 miseziв, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Римець: Ремінець, Матеріал: Метал, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Золотистий, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 15 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінені, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середни, Довжина ремінця, см: 24 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична Winner, Тип цифр: Римські, Размеры, мм: 42х15, Характеристики механизма: Автоподзавод, Ширина ремешка: 22 мм, Тип стрелок: Фосфорні, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Вид індикації: Римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42мм |
| Довжина ремінця, см | 24 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична Winner |
| Застібка | Класична Winner |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 42х15 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 15 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴










