Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова — дощ, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Forsining, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Дата, мisець, день тижня, Стиль: Класичний, Скло: Meнеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична Forsining, Толщина: 16 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 100, Размеры, мм: 44х16, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Вид индикации: Индексы, арабські цифри, Діаметр: 44 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (струлоговий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 мейсців, Механізм: Механічний з автозаводом, Матеріал: Метал, Стиль: Класичні, Механізм: Механіка З автопідзаводом, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 16 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середни, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична Forsining, Тип цифр: Індиксі, арабськ цифрі, Розміри, Розміри, мм: 44х16, Характеристики механизма: Автоподзавод, Функции: Дата, месяц, день недели, Ширина ремешка: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична Forsining |
| Застібка | Класична Forsining |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механіка З автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 44х16 |
| Стиль | Класичні |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 16 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴










