
Жіночий розумний годинник Smart Melisia Gold + каучуковий ремінець
1 975 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Стальной, Бренд: Uwatch, Пол: Жіночі, Функции: Крокомір, повідомлення про вхідний дзвінок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене управління камерою, антилост, режими спорту і гімнастики, Материал: Метал, Тип: Розумний годинник, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android, Особливості: Інструкція росуською мовою, Вага, г: 30, Підтримка Sim-карти: Без SIM-картки, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Версія Bluetooth: 5.0, Колір корпусу: Золотистий, Дисплей: Сенсорній, Діагон дисплея: 1.33/125. З пульсометром, GPS: НІ, Тип матриці: TFT, Роздільна здатність дисплея: 240*240, Процесор: Realtek-8762DT, Wi-Fi: Ні, Повідомлення: Вікли, sms, Діаметр: 44 мм, Фабрика складки: Китай, Ремінець/браслет: Браслет, Гарантія: 12-мсяців Комплектація: Коробочка, Коробочка Додатковий рожевий ремінець, USB-зарядка, Інструкція, Товарний чек, Браслет/Риманок: Браслет, Тип: Розумний годинник, Пол: Жіночий, Матеріал: Метал, Для жінок: Для жінок, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір цифертабла: Чорний, Колір ремінця: Золотистий, Водостійкість: Базова, Колір корпусу: Золотистий, Вага, г: 30, Можливість зняти ремінець: Так, Функції: Частота серцебиття, тонометр, вимірювання кисню в крові, крокомір, повідомлення про вхідне дзвінкування, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, анти-ліст, режими спорту та гімнастики, Ширина ремінця: 22 мм, Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручні безплатні застосунок Apple і Android, У режимі очікування: 7-14 дніїв, Версія Bluetooth: 5.0, Діагональ дисплея: 1.14", Процесор: Realtek-8762DT, Роздільна здатність дисплея: 240*240, Ємність акумулятора, мА·год: 260, Wi-Fi: Немає, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Пульсометр: З пульсометром, Тип матриці: TFT, Повідомлення: Виклики, sms, У звичайному режимі: 3-7 днів, Водостійкі: Немаї, Тип пристрою: Фітнес-браслет, Мессенджери: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, Мова годинників: Рос, англтері корпусу: Сталь, У звичайному режимі: 3-7 днів, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Язык приложения: Укр, рос, англ, Прием звонков: Так, Измерения здоровья: Пульс, тиск, кисень в крові
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| У звичайному режимі | 3-7 днів |
| У режимі очікування | 7-14 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 30 |
| Водостійкі | Немає |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.14" |
| Діаметр | 44 мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 260 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові |
| Комплектація | Коробочка, Додатковий рожевий ремінець, USB-зарядка, Інструкція, товарний чек |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Стать | Жіночі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | Realtek-8762DT |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Роздільна здатність дисплея | 240*240 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | TFT |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| У звичайному режимі | 3-7 днів |
| Сповіщення | Виклики, sms |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Рос, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴









