
Смартгодинник Smart Melisia Gold Rubber + металевий браслет
1 975 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Водостойкость: Базова - дощ, Пол: Жіночі, Функции: Крокомір, повідомлення про вхідний дзвінок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене управління камерою, антилост, режими спорту і гімнастики, Материал: Метал, Тип: Розумний годинник, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Каучуковий, Дополнительные характеристики: Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android, Особенности: Інструкція російською мовою, Вага, г: 30, Підтримка Sim-карти: Без SIM-картки, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Версія Bluetooth: 5.0, Колір корпусу: Золотистий, Дисплей: Сенсорній, Діагональ дисплея: 1.33", Пульсометр: З пульсом, GPS: Ній, Тип матриці: TFT, Роздільна здатність дисплея: 240*240, Процесор: Realtek-8762DT, Wi-Fi: НІ, Повідомлення: Вікли, sms, Діаметр: 44 мм, Ремінець/браслет: Ремінок, Ремінець, Гарантія: 12 мейсців, Браслет/Римок: Ремінець, Матеріал: Метал, Для жінок: Для жінок, Форма корпусу: Круглий, Колір ремінця: Ріжевий, Водостійкість: Базовий — дощ, Колір корпусу: Золотистий, Вага, г: 30, Можливість зняти ремінець: Так, Функції: Шагомер, повідомлення про вхідне дзвінкування, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, антилост, режими спорту та гімнастики., Ширина ремінця: 22 мм, Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android, У режимі очікування: 7-14 днів, Версія Bluetooth: 5.0, Діагональ дисплея: 1.14", Процесор: Realtek-8762DT, Роздільна здатність дисплея: 240*240, Ємність акумулятора, мА·год: 260, Wi-Fi: Немає, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Пульсометр: пульсом, Типом матриці: TFT, Повідомлення: Дзвінки, sms, Водостійкі: Немає, Тип пристрою: Фітнес-браслет, Мессенджери: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, Мова годинників: Рос, англ., Стать: Жіночі, Матеріал корпусу: Сталь, У звичайному режимі: 3-7 дівка зборки: Китай, основа кіл циферблата: Чорний, Мова застосунка: Укр, рос, англ, прийом дзвінків: Так, Вимірювання здоров'я: Пульс, лещата, кисень у крові
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| У режимі очікування | 7-14 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 30 |
| Водостійкі | Немає |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.14" |
| Діаметр | 44 мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 260 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Стать | Жіночі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | Realtek-8762DT |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Роздільна здатність дисплея | 240*240 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матриці | TFT |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| У звичайному режимі | 3-7 днів |
| Сповіщення | Дзвінки, sms |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Крокомір, повідомлення про вхідний дзвіночок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, антилост, режими спорту та гімнастики. |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Рос, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴









