Тип механизма: Механические, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Стальной, Бренд: Forsining, Функции: Показують дату, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 100, Размеры, мм: 43х12, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 43 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Задняя крышка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 мейсцепив, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Рімінець: Браслет, Матеріал: Метал, Стиль: Класичні, Тип механізму: Механічні, Форма корпусу: Круглі, Колір ремінця: Сріблястій, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 12 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Середни, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 12 , Застібка: Дворівнева, Тип цифр: Індексі, Розміри, мм: 43х12, Характеристики механізму: Автозавод, Функції: Індикація дати, Ширина ремінця: 22 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колар циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 43х12 |
| Стиль | Класичні |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Індикація дати |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴










