
Розетка тримісна комбінована Силова Інтернет Livolo білий скло (VL-C7C2EU1CK0-11)
1 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-C7C2EU1CK0-11
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Розетка для телевізора тримісна
Ця трьох постова розетка призначена спеціально для телевізора і має наступний склад:
- Розетка з заземленням: забезпечує електричне заземлення для безпеки та захисту від статичного заряду.
- Розетка інтернет RJ-45: дозволяє підключити телевізор до мережі Інтернет з використанням стандартного RJ-45 кабелю;
Оскільки конструкція виробу повністю модульна, розетки можна сортувати за бажанням.
Розетка з заземленням
Побутова розетка з захисними шторками безпечні для дітей. Щоб відкрити їх, потрібно одночасно натиснути на обидва отвори. Засунути в таку розетку сторонній предмет практично неможливо. Завдяки заземленню розетки, накопичення заряду на її корпусі не відбувається, а значить при торканні техніки удар струмом отримати не можна.
Розетка інтернет RJ-45
Серед різноманіття розеток, що випускаються компанією LIVOLO для дому та офісу, ви знайдете також і комп'ютерні розетки. Їх скляні преміум форми, аналогічні формам вимикачів і розеток LIVOLO, якісне скло створює атмосферу затишку, а надійний роз'єм RJ45 комп'ютерної розетки забезпечать якісне інтернет-з'єднання. Тип роз'єму-8P8C. Матеріал корпусу контактної групи негорючий пластик. Фіксація мережевих дротів виконується за допомогою ножових контактів. Розетка RJ-45 для мережевого кабелю LAN 6-ї категорії на 8 жил. Має шторки, що захищають від бруду і пилу.
Виготовлена з високоякісних матеріалів
Розетка не піддається впливу ультрафіолету і навіть під прямим сонячним промінням її колір залишається як новий роками. Вона прослужать тривалий час, зберігаючи свій оригінальний вигляд і незмінну якість поверхні.
height="396" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/923999034_923999034_ukr.jpg" title="Электрическая розетка LIVOLO евро стандарта с заземляющими C7C1EU-11" width="700"/>
Багата кольорова гама
Livolo пропонує широке різноманіття кольорів для клавішних вимикачів, щоб задовольнити різні вподобання і стилі інтер'єру.
-
Білий: Класичний і універсальний варіант, який легко поєднується з будь-яким інтер'єром і іншими кольорами.
-
Чорний: Елегантний і сучасний варіант, який додає нотку стилю і контрасту до приміщення.
-
Сірий: Модерний і стильний варіант, який додає металевий вигляд до пристрою.
-
Золотий: Розкішний і витончений варіант, який надає класичного шарму і блиску до приміщення.
height="602" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c7_02_ukr.jpg" width="700"/>
Бездоганна обробка
Ретельно вирізана та оброблена з великою увагою до деталей, щоб забезпечити бездоганну збірку та високу естетику. Процес вирізання та обробки здійснюється з використанням передових технологій, що гарантує чітке вирізання кожної деталі розетки. Краї розеток Livolo обробляються з високою точністю, забезпечуючи гладкість і однорідність поверхні.
height="602" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c7-_04_ukr%281%29.jpg" width="700"/>
Стійка до подряпин
Розетка Livolo виготовлена з використанням загартованого скла, яке є стійким до подряпин, що робить його ідеальним матеріалом для розеток, які піддаються щоденному використанню.
height="602" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c7-_05_ukr.jpg" width="700"/>
Завжди як нова
Рамка розетки виготовлена з високоміцного загартованого скла OptiWite. Розетка завжди буде виглядати новою та привабливою. Для очищення розетки достатньо просто протерти її поверхню м'якою вологою ганчіркою або серветкою.
height="602" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c7-_07_ukr%281%29.jpg" width="700"/>
Встановлення
Для встановлення розетки використовується кругла монтажна коробка (підрозетник) з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів 60 мм. Процес установки дуже простий і не викликає проблем, просто під'єднайте три дроти: фаза, нуль та заземлення.
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c7721w-livolo-foldelt-dugalj-konnektor-2pf-16a-250v-feher-kristalyuveg-vl-c7ctc16a-2w-bekotesi-utmutato-kapcsolasi-rajz-768x384.jpg" width="700"/>
Схема підключення інтернет розетки RJ-45
height="445" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/livolo_vl-fccp-1_sxema%281%29.jpg" width="650"/>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 34 мм мм |
| Довжина: | 223 мм мм |
| Заземлення | Із заземленням |
| Захисні шторки | Із захисними шторками |
| Категорія | 6 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість постів | 3 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 3500 Вт кг |
| Максимальний струм | 16 А A |
| Матеріал механізму | Вогнестійкий полікарбонат |
| Матеріал рамки | Загартоване скло |
| Місце монтажу | У стіну |
| Напруга | 110-250 В В |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип розетки | Побутова, Комп'ютерна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 770 ₴

