
Подвійна розетка USB LIVOLO чорна, з блоком живлення 2×USB-A 5V/2.1A, 2×10Вт, модуль (VL-FCUA-2BP)
1 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-FCUA-2BP
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Механізм розетка USB з блоком живлення Livolo
Як зробити, щоб зарядка була вдома завжди на місці USB-зарядний пристрій LIVOLO призначений для живлення і зарядки планшетів, електронних книг, мобільних телефонів і іншої цифрової техніки з роз'ємом USB. Розетка USB Livolo з блоком живлення на 5 вольт і вихідним струмом 2.1А.
Модуль розетки Livolo займає половину отвори рамки, дві розетки можуть бути встановлені в одну рамку - монтажну коробку. Оскільки конструкція вироби повністю модульна, розетки можна сортувати за бажанням. Установка проводиться окремо або в парі з іншим модулем. На 2 розетки в комплекті 1 металевий супорт.
Призначена для встановлення в рамку
Рамка та супорт постачаються окремо
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-fcua-2wp-05%282%29.jpg" width="350"/> height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c71srw-front-496-800x800.jpg" width="350"/>
Схема підключення USB розетки Livolo
height="269" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-fcua-2wp-04-ukr%283%29.jpg" width="700"/>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 41 мм мм |
| Довжина: | 45 мм мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість постів | 1 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 2 по 10 Вт кг |
| Матеріал механізму | Вогнестійкий полікарбонат |
| Місце монтажу | У стіну |
| Потужність USB-A | 5V/2.1A |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип розетки | USB |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 390 ₴




