
Механізм датчик присутності та руху з сенсорним вимикачем Livolo золото (VL-FCU-2AP)
1 412 ₴
- Немає в наявності
- Код: 722800113
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Два в одному: Датчик присутності та руху + сенсорний вимикач
Детектор руху має функцію інфрачервоного виявлення руху та функцію ручного ввімкнення / вимкнення. На пристрої ми можемо встановити час роботи (TIME), чутливість виявлення (SENS) і виявлення навколишньої яскравості (LUX).
За замовчуванням встановлений режим «датчик руху», який автоматично активується при кожному його включенні. Про стан функції «датчик руху» свідчить синій індикатор, коли він вимкнений, і червоний індикатор, коли він увімкнений.
Датчик руху також можна використовувати в «ручному режимі», у цьому випадку він працює як звичайний сенсорний вимикач світла. Щоб перемикнути режим роботи на «ручний режим», торкніться сенсорної кнопки протягом 2 секунди, після чого індикатор почне блимати зеленим і «ручний режим» буде активовано. Стан функції «вручну» позначається зеленим кольором, коли вона вимкнена, і червоним, коли вона включена вказує він світлом.
У разі збою живлення автоматично відновлюється стандартний режим «датчик руху».
Щоб перемикнутися з ручного режиму в режим виявлення руху, торкніться сенсорної кнопки протягом 2 секунди, після чого світловий індикатор почне блимати синім і буде активовано режим «виявлення руху».
height="393" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/1896963452_1896963452_ukr%281%29.jpg" title="LIVOLO Датчик движения" width="700"/>
Ручне налаштування
Передбачає можливість налаштування параметрів датчика. Чутливість, яскравість світла та інтервал затримки можуть бути відрегульовані відповідно до ваших вимог.
height="398" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/1896963745_1896963745_ukr%281%29.jpg" title="LIVOLO Датчик движения" width="700"/>
Схема підключення датчиків руху
1. Підключення одного датчика руху
Надзвичайно проста схема підключення, що дозволяє встановити датчик руху без додаткових зусиль або спеціальних знань.
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c71rg-livolo-mozgaserzekelo-erintokapcsolo-bekotesi-utmutato-vl-fcu-2wp-kapcsolasi-rajz-250v-5a-768x384.jpg" title="LIVOLO Датчик движения" width="700"/>
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c71rg-livolo-mozgaserzekelo-erintokapcsolo-bekotesi-utmutato-vl-fcu-2wp-kapcsolasi-rajz-250v-5a-768x384%281%29.jpg" width="700"/>
2. Паралельне підключення двох датчиків руху
Особливість роботи. Робота першого датчика залежить від стану другого датчика. У момент включення першого датчика, другий припиняє відстежувати рух до закінчення налаштованого часу затримки вимикання першого датчика.
При встановленні датчиків на сходовому марші, де перший датчик розташований на першому поверсі, а другий - на другому, налаштований час затримки вимикання (TIME) на датчиках руху має дорівнювати часу, необхідному для здійснення підйому або спуску між поверхами.
height="371" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/schema_1_ukr%281%29.jpg" width="700"/>
3. Підключення датчиків руху до контактора
Особливість роботи. Система працює у режимі повної незалежності між датчиками. Наприклад, коли перший датчик активується через виявлений рух, це не впливає на стан другого датчика – він залишається активним та продовжує відстежувати рух незалежно від стану першого датчика.
height="357" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/sxema_datchiki_ruxu_ukr.jpg" width="700"/>
Керування освітленням з трьох місць
Кожен датчик руху з'єднується з проміжним реле, вихід з якого подається до лампи. Така сема підключення дозволяє вмикати та вимикати одне освітлення з трьох різних місць.
height="471" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/sxema-datchik-ukr-2.jpg" width="700"/>
Схема може бути подовжена необмеженою кількістю датчиків руху тобто керування освітленням може бути з безмежної кількості місць.
Комплект постачання
- Датчик руху;
- Посібник користувача;
- Коробка;
Призначена для встановлення в рамку
Рамка та супорт постачаються окремо
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c71srw-front-496-800x800.jpg" width="350"/> height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/femkeret-front-768x768.jpg" width="350"/>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час затримки | 8-300 секунд |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 25 мм мм |
| Дальність виявлення | 0.5-5 м |
| Датчики | Інфрачервоний "Освіжості" Дотик |
| Довжина: | 45 мм мм |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 1000 Вт кг |
| Напруга мережі | 110-250 В |
| Світлочутливість | 0,6-2000 Люкс |
| Спосіб встановлення | Внутрішній |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Кут огляду | 100 градусов |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 412 ₴









