
Безконтактний сенсорний вимикач LIVOLO Sense, золотий, 5А 230В, з нейтраллю, дальність спрацювання до 8 см (VL-FCU1-2AP)
1 576 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-FCU1-2AP
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бездотиковий вимикач визначає всі рухи в радіусі 8 см. Наприклад, якщо вимикач встановлений на кухні, і вам потрібно вимкнути світло, а руки брудні або мокрі, все, що потрібно зробити, – це помахати рукою перед вимикачем. За допомогою бездотикового вимикача ви можете уникнути забруднення механічних частин брудними руками, а також запобігти попаданню бактерій у їжу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 32 мм мм |
| Дистанційне керування | 8 см |
| Довжина: | 45 мм мм |
| Кількість постів | 1 |
| Кількість сенсорів | 1 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 1000 Вт кг |
| Максимальний струм | 5 А A |
| Місце монтажу | Внутрішній |
| Напруга мережі | 110-250 В |
| Підсвітка | Синій — вимкнено, Червоний — увімкнений |
| Спосіб комутації | Механічне реле |
| Термін експлуатації | 100 000 увімкнень |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576 ₴





