Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Бренд: Forsining, Пол: Чоловічі, Функції: Годинники, хвилини, секунди, дата, день тижня, час доби, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне (стійке до подряпин), Застібка: Розкладна, Товщина: 14 мм, Країна виробника: Китай, Матеріал ремінця: Часова сталь, Матеріал корпусу: Часова сталь, Водонепроникність: Побутова (30 м), Особливості: Діаметр корпусу: 43 мм, Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Гарантія: 12 місяців, Пол: Чоловічі, Колір корпусу: Сріблястий, Гарантія: 12 місяців, Діаметр корпусу: 43 мм, Колір ремінця: Сріблястий, Довжина ремінця, см: 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу | 43 мм |
| Довжина ремінця, см | 23 см |
| Застібка | Розкладна |
| Матеріал корпусу | Часова сталь |
| Матеріал ремінця | Часова сталь |
| Особливості | Діаметр корпусу: 43 мм, Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Гарантія: 12 місяців, Пол: Чоловічі |
| Стать | Чоловічі |
| Стекло | Мінеральна (стійке до подряпин) |
| Стиль | Класичний |
| Країна виробника | Китай |
| Товщина | 14 мм |
| Функції | Годинники, хвилини, секунди, дата, день тижня, час доби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴










