Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична Winner, Толщина: 15 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 100, Цвет корпуса: Золотистий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 42мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Производитель: Winner, Цвет ремешка: Коричневий, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 24 см (регулюється), Тип цифр: Римські, Ширина ремешка: 22 мм, Тип стрелок: Фосфорні, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Вид індикації: Римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42мм |
| Довжина ремінця, см | 24 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична Winner |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Товщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴











