Ділова папка Exclusive зі шкірозамінника 711200
Опис моделі:
Папка застібається на блискавку.
У верхній частині папки є ручка зі штучної шкіри для зручного носіння.
Усередині папки розташовані: з одного боку два відсіки для документів, які розділені кишенею-перегородкою на блискавці (фіксуються хлястиком на липучці); з іншого боку розміщена кишеня на блискавці для невеликих аксесуарів, дві петлі для ручок, один відділ для документів (фіксується хлястиком на липучці).
Велика накладна кишеня на липучці на лицьовій стороні папки.
Характеристики:
Артикул: 711200.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 36,5х26,5х5,5 см.
Вага: 1025 г.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Вага | 1025 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴











