Ділова папка Jpb із еко шкіри чорна AK-02N
Опис товару:
Папка закривається на блискавку.
Усередині розташовані:
відсік для документів,
сегрегатор,
кріплення для блокноту або документів формату А4,
шість відкритих кишеньок для візиток,
три петлі для ручок.
одна прозора кишеня.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра+нейлон.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 370х260х50.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Висота | 260 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид шкіри (1) | Кожзам |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Глибина | 50 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴











