Жилет для бронепластин Ukr Military хакі S1645253
Опис виробу:
Жилет виконаний з міцного поліестеру.
Два відсіки для передньої й задньої бронепластин закриваються на липучках.
На лицьовій стороні розташовані петлі для можливості підвішування додаткових аксесуарів по системі Molle.
Можливість регулювання жилета за висотою та товщиною завдяки липучці в зоні плечей і пояса.
Ручка для перенесення жилета в зоні спини.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір ШхВхГ: 31х42х23 см.
Вага: 760 г.
Колір: хакі (олива).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір | Що регулюється |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина: | 23 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 31.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴










