
Спортивна сумка 35L Reebok Training Essentials Medium чорна
1 795 ₴
- Немає в наявності
- Код: FL5135 black
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Спортивна сумка 35L Reebok Training Essentials Medium чорна FL5135 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного поліестера.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині сумки розташована відкрита кишеня для дрібниць.
На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на блискавці, на другій відкритій сітчастій кишені.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см (ШхВхГ): 53х25х25.
Об'єм л: 35.
Вага: 400 г.
Виробник: Reebok.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴






