
Шкіряна сумка на пояс, бананка Mykhail Ikhtyar, Україна чорна
1 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80041 black
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкіряна поясна сумка, бананка Mykhail Ikhtyar, Україна чорна 80041 black
Опис сумки:
Виріб виготовлений із якісної лицьової шкіри Наппа.
Модель має дуже зручну та продуману конструкцію.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці (ширина змійки цього відділення 25 см).
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки (ширина змійки однієї кишені 22 см, другого — 15 см).
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки (ширина блискавки 19 см).
У сумці передбачений вшитий ремінь для кріплення на поясі, фіксується за допомогою фастекса. Довжина ременя регулюється.
Характеристики:
Розміри (ВхШхТ): 16х36х6 см (товщина з передньою кишенею 8 см).
Вага: 390 г.
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: чорний.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Вага | 390 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 36 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴










