
Міський рюкзак 34L Jansport Backpack Big Student веселка
1 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: JS0A47JK6F3
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Міський рюкзак 34L Jansport Backpack Big Student веселка JS0A47JK6F3
Опис товару:
Ергономічні лямки S-подібної форми.
Спинка рюкзака має ущільнення.
Рюкзак має три основні відділення, одне з яких - спеціальне м'яке відділення для ноутбука з діагоналлю 15 дюймів.
Передня кишеня з органайзером.
Додатково дві кишені на блискавці на передній стінці рюкзака.
Бічна кишеня для пляшки з водою.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 33х43х25 см.
Об'єм: 34 л.
Вага: 600 г.
Колір: різнокольоровий райдужний.
Виробник: Jansport, В'єтнам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JanSport |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 25 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 34 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴





