
Пластикова мала валіза з поліпропілену 40L My Polo сіра
1 895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70c05 small grey
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пластикова мала валіза з поліпропілену 40L My Polo сіра 70c05 small grey
Опис товару:
Має два відділення
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на змійці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: сірий.
Розмір: 57х36х22 см. Висота валізи без коліс: 50 см.
Об'єм: 40 л.
Вага: 2.75 кг.
Виробник: My Polo, Турция.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴









