
Кемпінговий надувний килимок, надувне ліжко Campingaz Quickbed Compact Single сірий
1 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100345685
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кемпінговий надувний килимок, надувне ліжко Campingaz Quickbed Compact Single сірий 100345685
Цей легкий і стильний килимок ідеально підходить для сімейного кемпінгу на відкритому повітрі та для домашнього використання з гостями, сім'єю або друзями. Зробіть зручне та надійне ліжко — у дорозі, на природі так само добре, як удома.
Опис товару:
Тип: кемпінговий килимок.
Зручне додаткове ліжко з велюровим покриттям для дому або в дорозі. Завдяки системі Airtight® матрац герметичний, тому що клапан двічі закриває повітряну камеру.
Використовуваний ПВХ надзвичайно міцний.
Щільна сітчаста структура для зручного лежання на спині (40 сіток).
Характеристики:
Матеріал: ПВХ.
Розміри: 189 х 60 х 15 см.
Колір: сірий
Вага: 1:42 кг
Виробник: Campingaz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Campingaz |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1420 кг |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 15.0 |
| Товщина (1) | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴


