
Розумний смарт-годинник Smart Mevaden Ultra Steel, 2 ремінці
2 495 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мова програми: Укр, рос, англ, Приймання дзвінків: Так, Вимірювання здоров'я: Пульс, кисень у крові, Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android, Водостійкість: Базовий — дощ, Колір корпусу: Чорний, Розміри, мм: 52,8х13,6, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Довжина ремінця: 25 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Ширина ремінця: 24 мм, Наявність камери: Без камери, підтримка Sim-карти: Без SIM-картки, Wi-Fi: Ні, сумісна ОС: Android, IOS, Тип пристрою: Розумний годинник, Дисплей: Сенсорний, Пол: Чоловічі, Мова годинників: Русс, англ, Мессенджери: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, Версія Bluetoth: 5.0, Місткість акумулятора, мА·год: 800, GPS: Ні, Тип матриці: IPS, Роздільна здатність дисплея: 390*390, Процесор: 8773EWE, Діагональ дисплея: 1.7", У режимі очікування: до 30 днів, У звичайному режимі: 5-7 днів, Виробник: UWatch
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Колір | Чорний |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| У звичайному режимі | 5-7 днів |
| У режимі очікування | до 30 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.7" |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 800 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, кисень в крові |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Стать | Чоловічі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | 8773EWE |
| Розміри, мм | 52,8х13,6 |
| Роздільна здатність дисплея | 390*390 |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Русі, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴










