Водостойкость: 3 атм - мити руки, Тип ремешка: Стальной, Пол: Чоловічі, Тип: Розумний годинник, Форма корпуса: Прямокутний, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android, Особенности: Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; режим спортивних ігор; режим бігу та тренажерного залу; розширений фітнес – трекер; функція "Розумний сон+"; антилост; режим нагадувань; дистанційне керування камерою; будильник; секундомір; калькулятор; керування програвачем телефона, Вага, г: 65, Підтримка Sim-карти: Без SIM-картки, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Розміри, мм: 50х43.5x12.2, Версія Bluetooth: 5.0, Колір корпусу: Чорний, Дісплей: Сенсорній, Діагональ дисплеї: 1.96", GPS: Немао, Тип матриці: TFT, Роздільна здатність дисплея: 240*282, Процесор: Realtec 8763EW, Wi-Fi: Немає, Гарантія: 12-місяцев, Форма корпусу: Прямокутна, Водостійкість: 3 атм, Колір корпусу: Чорний, Вага, 65, Можливость зняти ремінець: Так, Довжина ремінця, см: 26,5 см (регулюється), Розміри, мм: 50х43.5x12.2, Ширина ремінця: 22 мм, Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android, У режимі очікування: до 20 дніїв, Версія Bluetooth: 5.0, Діагональ дисплея: 1.96", Процесор: Realtec 8763EW, Роздільна здатність дисплея: 240*282, Ємність акумулятора, мА·год: 420, Wi-Fi: Немає, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Тип матриці: TFT, Тип пристрою: Розумний готин, Для чоловіків: Для чоловіків чоловіків, Мессенджеры: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, Язык часов: Рос, англ, Стать: Мужские, Матеріал корпусу: Сталь, У звичайному режимі: до 7 днів, Язык приложения: Рос, англ, Прием звонков: Так, Измерения здоровья: Пульс, тиск, кисень в крові
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lige |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| У режимі очікування | до 20 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 65 |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.96" |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця, см | 26,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 420 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Стать | Чоловічі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | Realtec 8763EW |
| Розміри, мм | 50х43.5x12.2 |
| Роздільна здатність дисплея | 240*282 |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матриці | TFT |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | до 7 днів |
| Форма корпусу | Прямокутні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова програми | Рос, англ |
| Мова годинників | Рос, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴










