Тип механізму: Кварцовий, Водостійкість: 3 атм — міті руки, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Besta, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Хронограф, секундомір, дата, Стиль: Класичний, Скло: МІнеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Дворивова, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація дати, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 160, Размеры, мм: 42х12, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, року, Різновид індикації: Індекси, Діаметр: 42 мм, Фабрика складки: Китай/Японія, Тип циферблата: Аналоговий (струменевий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Закрита, Характеристики механізму: Miyota (Японія), Гарантія: 12 мейсцівів, Механізм: Кварцовий, Браслет/Рімінок: Браслет, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 12 мм, Вага, г: 160, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середний, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12 год, Застібка: Дворівнева, Розміри, мм: 42х12, Характеристики механізму: Miyota (Японія), Функції: Хронограф, секундомір, дата, За територією механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 22 мм, Додаткові характеристики: Індикація дати, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Україна, Основний коларіюр циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 160 |
| Тип індикації | Индексы |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴






