Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Тип ремінця: Сталева, Неіржавка сталь, Бренд: Curren, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Секундомір, Хронограф, Дата, Стиль: Класичні, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Дворівнева, Товщина: 14 мм, Форма корпусу: Круглі, Вага, г: 60, Розміри, мм: 48х14, Колір корпусу: Золотистий, Формат часу: 12/24 год, Тип індикації: Індекси, арабські цифри, Діаметр: 48 мм, Фабрика складки: Китай, Задня кришка: Закрита, Гарантія: 12 місяців, Браслет/Рімішок: Браслет, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Товщина: 14 мм, Вага, г: 60, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Великі, Довжина ремінця, см: 25 см, Розміри, мм: 48х14, Ширина ремінця: 24 мм, Фабрика зборки: Китай, Модель: Bastion
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Bastion |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 48х14 |
| Стиль | Класичні |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Сталева, неіржавка сталь |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, Хронограф, Дата |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴








