Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Тип ремінця: Тканинний, Бренд: North Edge, Пол: Чоловічі, Індикація: Електронні, Функції: Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, педометр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер., Стиль: Спортивні, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Товщина: 12 мм, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Тканинний, Розміри, мм: 45х12, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 24 год, Індикація: Електронні, Різновид індикації: Арабські цифри, Діаметр: 45 мм, Фабрика складки: Китай, Характеристики механізму: North Edge (Японея), Гарантія: 12 мейсківів, Браслет/Ремінець: Ремінець, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Карбон "Fibre+", Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Мілітарі, Водостійкість: 5 атм, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 12 мм, Можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см, Формат часу: 24 год, Застібка: Класична, Розміри, мм: 45х12, Характеристики механізму: North Edge (Японія), Функції: Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, за країною механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 24 мм, Для військових: Тактические, Наличие компаса: С компасом, Матеріал корпусу: Карбон "Fibre+", Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Черный, Наявність компаса: С компасом, Вид індикації: Арабские цифры, За країною механізму: С японским механизмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см |
| Для військових | Тактичні |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Електронні |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Наявність компаса | З компасом |
| Наявність компаса | З Компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Стиль | Спортивні |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Тканинний |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Милитарі |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴









