Товщина: 11 мм, Вага, г: 160, Фабрика складки: Китай/Японія, Функції: Дата, день тижня, Діаметр: 42 мм, Індикація: Мінути, секунди, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Додаткові характеристики: Індикація дати, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Формат часу: 12 ч, Колір корпусу: Сріблястий, Механізм: Кварцевий, Стиль: Класичний, Тип циферблату: Аналоговий (стрілковий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 42х11, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Ремінець/браслет: Браслет, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Сріблястий із золотими вставками, Застібка: Дворівнева, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 22 см (регулюється), для чоловіків: Для чоловіків, Можливість зняти ремінець: Ні, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Синій, Задня кришка: Закрита, За кордоном механізму: З японським механізмом, виробник: Poedagar, Додатковий ремінець: Екошкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Екошкіра |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Дата, день тижня |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотими вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










