Товщина: 13 мм, Фабрика складки: Китай, Функції: Підсвітка, будильник, секундомір, таймер, календар, Діаметр: 42,6х41,7 мм, Індикація: Годинники, хвилини, секунди, скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, Водостійкість: 5 атм — плавання, Формат часу: 12/24 год, Колір корпусу: Чорний, Механізм: Кварцевий, Стиль: Спортивний, Тип циферблата: Цифровий (Електронний), Розміри, мм: 42,6х41,7х13, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Форма корпусу: Прямокутний, Матеріал ремінця: Каучуковий, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Пластик, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Чорний, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 23 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, Можливість зняти ремінець: Ні, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Ширина ремінця: 20 мм, Характеристики механізму: North Edge (Японія), За кордоном механізму: З японським механізмом, виробник: North Edge
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42,6х41,7 мм |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Годинник, Лінійні, Секунди |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 42,6х41,7х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Товщина | 13 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Підсвітка, будильник, секундомір, таймер, календар |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴











