
Стелаж металевий 180х90х40 см 5 полиць, навантаження - 175 кг на полицю (Чорний)
1 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: GWI7392
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стелаж металевий 180х90х40 см 5 полиць, навантаження - 175 кг на полицю (Чорний)
Стійкий стелаж із п'ятьма полицями – відмінний товар для тих, хто любить порядок. Складання займає всього 15 хвилин. Можливість зміни відстані між полицями. Можливість зробити 2 полиці меншого розміру. Стелаж напресований. Використовуйте свій простір ефективніше!
class="ck-image-text-right__image" src="https://images.prom.ua/6356361492_w640_h2048_4.pngfresh=1&PIMAGE_ID=6356361492" style="width:410px;height:359.6px"/>
Особливості:
- Всі торці металевих елементів оснащені пластиковими заглушками. При цьому краї кожного елемента відповідним чином профільовані.
- Наш стелаж дуже функціональний. Можна змінити відстань між полицями та створити дві полиці меншого розміру у будь-якій комбінації.
- У розкладеному вигляді його можна використовувати як робочий стіл.
Підходить для розміщення:
- У гараж
- В офіс
- У підвал
- У пральню
- На склад
class="ck-image-text-left__image" src="https://images.prom.ua/6356418472_w640_h2048_7.pngfresh=1&PIMAGE_ID=6356418472" style="width:447px;height:450px"/>
Характеристики:
- Висота: 180 см
- Ширина: 90 см
- Глибина: 40 см
- Колір: чорний
- Оцинковані металеві профілі
- Полиці з плит МДФ
- 5 полиць
- Кронштейни під кожну полицю х5
- Макс. навантаження на полицю 175 кг (при рівномірному розподілі ваги)
- Макс. навантаження на весь стелаж 875 кг (при рівномірному розподілі ваги)
- Для забезпечення кращої стійкості стедлаж слід прикріпити до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина секції | 400 |
| Довжина секції | 900 мм |
| Максимальна висота стелажа | 1800 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Стан | Нове |
| Тип покриття стелажу | Оцинковане виготовлення елементів |
| Тип стелажу | Багатоярусний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴










