Тип механизма: Механические, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Кожаный, Бренд: Borman, Пол: Мужские, Индикация: Аналоговые, Функции: Система "День-Ніч", показують місяць, дату, день тижня, Стиль: Класичний, Стекло: Сапфірове, Материал: Метал, Застёжка: Кліпсова Borman, Толщина: 10 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 120, Размеры, мм: 40х10, Цвет корпуса: Золотистий, Формат времени: 12/24 ч, Индикация: Секунди, хвилини, годині, Різновид індикації: Індекси, римські цифри, арабські цифри, Діаметр: 40 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стручній), Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, 25 камененув, Японія, Точність ходу: +/-30 сек/день, Гарантія: 12 мейсців, Механізм: Механічневий з автозаводом, Браслет/Римесець: Ремінець, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Основний колір циферблата: Білий, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова - дощ, Скло: Сапфірове, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 10 мм, Вага, г: 120, Індикація: Секунди, хвилини, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Невеликої, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Кліпсова Borman, Тип цифр: Індекси, римуської цифрі, арабської цифрі, Розміри, мм: 40х10, Характеристики механізму: Автопідзавод, 25 каменів, Японія, Функції: Система "День-Ніч", показують місяць, дату, день тижня, За кордоном механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Білий, Вид індикації: Індекси, римські цифри, арабські цифри, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри, арабські цифри |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри, арабські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова Borman |
| Застібка | Кліпсова Borman |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 40х10 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри, арабські цифри |
| Товщина | 10 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система &ß;День-Ніч&ture;, показують місяць, дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 495 ₴











