Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова — дощ, Тип ремінця: Сталева, Бренд: Carnival, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Показувати дату, Стиль: Класичневий, Скло: Сапфірове, Матеріал: Метал, Застібка: Дворивова, Товщина: 12 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Особливості: Інструкція росуською мовою, Вага, г: 120, Розміри, мм: 41х12, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 год, Індикація: Хвиліні, секунди, гоніні, Різін, Різін індикації: індекси, Діаметр: 41 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрелочна), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Miyota (Автозавод, 21 камені, Японія), Точність ходу: +/- 30 сек/день, Гарантія: 12 miseziв, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Рімішок: Браслет, Матеріал: Метал, Механізм: Механіка З автопідзаводом, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: Базова, Скло: Сапфіровий, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 12 мм, Вага, г: 120, Індикація: Мінули, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Дворівнева, Тип цифр: Індексі, Розміри, мм: 41х12, Характеристики механізму: Miyota (Автопідзавод, 24 камені, Японія), Функції: Покращують дату, По країні механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 22 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом, Модель: Special
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | индексы |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 41 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механіка З автопідзаводом |
| Мoдель | Special |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Miyota (Автопідзавод, 24 камені, Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 895 ₴











