Тип механизма: Механические, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Кожаный, Бренд: Lobinni, Пол: Мужские, Индикация: Аналоговые, Функции: Система "День-Ніч", показують дату, день тижня, місяць, Стиль: Класичний, Стекло: Сапфірове, Материал: Метал, Застёжка: Оригінальна Lobinni, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 120, Размеры, мм: 39х12, Цвет корпуса: Золотистий, Формат времени: 12/24 ч, Индикация: Хвилини, секунди, гомілки, Різновид індикації: Арабські цифри, індекси, Діаметр: 39 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрелочна), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Seagull, 25 каменев, Японія, точність ходу: +/- 30 сек/день, Гарантія: 12 мisеців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Рімішок: Ремінець, Матеріал: Метал, Механізм: Механізм C Автопідзаводом, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Основний колір циферту: Білий, Колір ремінця: Темно-коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Сапфірова, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 12 мм, Вага, г: 120, Індикація: Мінутини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Оригінальна Lobinni, Тип цифр: Арабіксі цифри, індексі, Розміри, мм: 39х12, Характеристики механізму: Автопідзавод, Seagull, 25 каменів, Японія, Функції: Система "День-Ніч", показують дату, день недели, месяц, По стране механизма: С японским механизмом, Ширина ремешка: 20 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Білий, Вид індикації: Арабські цифри, індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lobinni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 39 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Оригінальна Lobinni |
| Застібка | Оригінальна Lobinni |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механіка З автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 39х12 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, Індекси |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система &ß;День-Ніч&ture;, показують дату, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, Seagull, 25 каменів, Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Темно коричневий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 992 ₴











