
Дзеркало с лед підсвіткою ростове 1300х600 мм дуб сонома
4 735 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЗРЛ 8 дуб сонома
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дзеркало ростове з Led підсвічуванням на основі ДСП в кольорі дуб сонома.
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 35 мм
Led стрічка встановлена в алюмінієвий профіль із розсіювачем. Потужність стрічки 12W 120 діодів на метр.
Встановлений потужний трансформатор Slim високої якості. За додаткову плату можна встановити диммер для увімкнення підсвічування помахом руки та регулювання яскравості освітлення.
Варіанти кольору основи из ДСП:
Білий
Чорний
Дуб сонома
Венге магия
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси, Для дому, HoReCa |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 735 ₴



