
Велике ростове дзеркало с підсвіткою 1300х600 мм дуб сонома
4 765 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЗРЛ 7 дуб сонома
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дзеркало на основі ДСП в кольорі дуб сонома у сучасній формі. Виконано із якісних матеріалів.
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 35 мм
Cтрічка світлодіодна потужність 12 Вт 120 діодів на метр. Стрічка встановлена в алюмінієвому профілі з розсіювачем. За рахунок розсіювача світло лягає рівно. Трансформатор Slim високої якості IP43
Колір основи:
Білий
Чорний
Венге магія
Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси, Для дому, HoReCa |
| Форма | Овальна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 765 ₴



