
Прямокутне парове дзеркало в металевій рамі 1200х600, Чорний
5 045 ₴
- Немає в наявності
- Код: МР 9 1200х600
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ростове дзеркало на стіну в металевій рамі доступно в двох розмірах:
1200х600 мм
1500х700 мм
Глибина 3 см
Рама для дзеркала виготовлена з металевої труби 30х10 мм, що є міцною основою для дзеркала.
Дзеркало на основі срібла, не спотворює відображення, влагостійке.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Кольори рами:
Чорний
Білий
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | Метал |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси, Для дому, HoReCa |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1200х600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 045 ₴

