
Гребний тренажер Toorx Rower Rower Sea 90 (ROWER-SEA-90)
36 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931930
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Технічні характеристики
- Тип опору: Гідравлічна (симуляція руху човна на воді).
- Рівні опору: 6-рівнів.
- Максимальна вага користувача: 130 кг.
- Сидіння: Роликове сидіння з підшипниками.
- Вага: 32 кг.
- Вага в коробці: 36 кг.
- Розміри у зібраному стані: 203,5 × 51,8 × 103,5 см.
- Розміри у складеному стані: 80 × 51,8 × 203,5 см.
- Розмір упаковки: 110 × 54 × 45,5 см.
Консоль
- Дисплей: LCD; відображає основні параметри тренування.
- Покази: час, час/500 м, удари за хвилину, дистанцію, гребки, калорії, пульс.
- Програми: швидкий старт, цільові показники, гонка.
- Підключення: App Ready — вбудований Bluetooth (сумісний з Kinomap).
Для цього тренажера рекомендується придбати нагрудний кардіодатчик Toorx Chest Belt (FC-TOORX) призначений для бездротового вимірювання пульсу під час тренування. Кардіодатчик може взаємодіяти з біговими доріжками, велотренажерами, гребними тренажерами, орбітреками, сайкл-тренажерами, степерами, а також з усіма сумісними пристроями, що працюють на частоті 5,3 kHz.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Toorx: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер Toorx Exercise Machines Mat потрібного розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Конструкція | Складана |
| Тип | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931930 |
| Вага | 32 кг кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 110×54×45,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика <br /> Тримач для смартфона/планшета |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-SEA-90 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага користувача | 130 кг кг |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Rower Sea 90 (ROWER-SEA-90) |
| Показання дисплея | Час<br /> Час/500 м<br /> Удари за хвилину <br /> Дистанцію<br /> Гребки<br/> Калорії<br /> Пульс(опціонально) |
| Програми | Швидкий старт<br /> Цільові показники<br /> Перегони |
| Розділ | Гребні тренажери |
| Розміри | 203,5 × 51,8 × 103,5 см. |
| Розміри у складеному вигляді | 80 × 51,8 × 203,5 см. |
| Рівні навантаження | 6 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 40499.00 |
- Ціна: 36 499 ₴










